Vaiņodes handbolisti uzsāk sezonu

Datums: 14.10.2024 Vaiņodes handbolisti uzsāk sezonu

Vakar, 13.septembrī Synottip handbola virslīgā 2024./2025. sezonu uzsāka handbola klubs Vaiņode, laukumā tiekoties ar MSĢ komandu.

Komanda spēli iesāka ar mainīgām sekmēm, līdz pirmā puslaika vidum veiksmīgāki bija MSĢ komanda, taču puslaika beigās mājiniekiem izdevās veikt izrāvienu un pirmo puslaiku noslēgt ar +3. Otrā puslaika sākums iesākās neveiksmīgi, zaudējot 5 vārtus pēc kārtas. Spēles gaitā Vaiņode spēja pietuvoties līdz minimum, bet diemžēl spēles beigas veiksmīgāk nospēlēja MSĢ, svinot uzvaru ar 33:28. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Madars Muižarājs.

Šosezon komanda uzsāka jaunu tradīciju – savā iekšienē noteikt komandas spēles "atslēgas" spēlētāju, kurš pēc nākamās spēles nodod šo atslēgu tālāk nākamajam komandas biedram, kurš pēc viņa domām, ir bijis labākais komandā. Pirmo spēles atslēgas spēlētāju noteica treneris, šo titulu saņēma Jānis Orlovs.

Trenera komentārs:
“Ar spēli esmu apmierināts, protams, bija kļūdas. Prieks bija redzēt ka spēlētāji izmanto treniņos apgūto. Vai viss sanāca līdz galam? Tas ir cits jautājums, bet galvenais, ka pamazām to sākam izmantot. Nospēlējām kā komanda, vairāk vai mazāk laukumā spējām noturēt savas emocijas. Uzskatu, ka arī neizmetām tik daudz nevajadzīgu metienu kā to darījām līdz šim. Noteikti, liels faktors sniegumā bija Jānim Orlovam, kurš pretiniekus aizsardzībā nesaudzēja. Uzbrukumā jāuzslavē Madars Muižarājs. Ja pirms spēles un spēles laikā bija satraukums par jaunajiem (2009.gadā dzimušajiem) spēlētājiem, vai spēs iekļauties. Tad pēc spēles varu teikt, ka esmu pat ļoti apmierināts ar sniegumu. Protams, gribas jau uzreiz, lai spēlē drošāk un uzņemas vairāk, bet tas nāks ar pieredzi.”

Diemžēl par labu spēli punktus nedod, taču ir jāpaņem pozitīvais, jāizlabo kļūdas un jāturpina strādāt.
Komanda gatavojas nākamajai spēlei pret ASK Zemessardze/RSU komandu 27.septembrī Vaiņodē.